Hakkımda13 Kasım 1994 İstanbul-Bakırköy doğumluyum. 2008 yılında İnönü Endüstri Meslek Lisesi’nde başlayan lise hayatımı 2012 yılında bitirerek Ege Üniversitesi Makine bölümüne başladım ve buradan da 2015 yılında mezun oldum.Şuan Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü son sınıf öğrencisiyim. Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde ise Acil Durum ve Afet Yönetimi bölümünde de eğitim-öğretim hayatıma devam etmekteyim.

En sevdiğim hobilerim; yazmak ve düşünmektir.
Bunların yanı sıra kamp atmak, spor yapmak, yeni yerler görmek, kitap okumak, teknoloji haber takipleri, siyaset, münazara, fotoğraf çekmek ve çocuklar ile oyun oynamak yer alıyor.

Şuan özel bir şirkette Proje Yönetim Uzmanı olarak görev yapmaktayım.

Dünyanın yalnızca hümanizm inancına sahip olduğunda kurtulacağına inanmaktayım. Çünkü Dünya genelinde var olan tüm inanç ve dinlerin tamamı neredeyse kendi ülkelerinde siyasal faaliyetlere karşı kendi hakimiyetini kuramamış ve yozlaşmaya, asimile olmaya yüz tutmuştur. Bu yüzden sevelim, sevilelim. Dünya kimseye kalmaz inancıyla devam ediyorum!

Gülmeyi, güldürmeyi, iyi niyetli olmayı, güzel düşünmeyi, olaylara mantıklı yaklaşmayı, öz eleştiri yapmayı, eleştirilmeyi, yerden yere vurulmayı seviyorum. Fakat artık kimse yüzümüze karşı bir şey söylemediği için genelde eleştiri değil de arkadan konuşulanları duyuyorum.

Kimsenin gazına gelmem, görüş alışverişi yapar fakat tek bir kişinin sözüyle hareket etmem. Kimseci değilim. Varsa yoksa kendim… 🙂 Egoist diyebilirsiniz. Şu dünyada egoizmden gayrı neyimiz kaldı ki?
Herkes zalım, kime elimizi uzatsak kendi çıkarlarını düşünerek hareket ediyor.

Bu yüzden Alican KÖSEDAĞ kimdir? Diye soracak olursanız yukarıda yazdığım kısa bir özet yeterli olacaktır diye düşünüyorum.
Farklı sorularınız olursa iletişim formundan bana ulaşabilirsiniz. Çekinmenize gerek yok 🙂

%d blogcu bunu beğendi: