Bursa İznik Göl’ünde Kamp Yapmak

bursa-iznik6

Hafta sonunuzu çeşitli aktivitelerle geçirebileceğiniz Bursa İznik Gölü Kamp maceramızın blog yazısına hoşş geldiiniiiz 🙂

Bursa İznik Gölü Bursa şehir merkezinden yaklaşık olarak 85 KM. uzaklıkta olup size mükemmel bir hafta sonu yaşatabilecek bir potansiyele sahip. Gerek kamp atma, gerekse de balık tutma (avlanma) gibi imkanları sizlere sunuyor.

Tatlı su balıklarının olduğu bu gölde tüm gün zamanınızı geçirebilirsiniz.


Kamp alanının 2 KM. yakınında köy mevcut buradan alışverişini gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.
Gölün hemen yanı başında bulunan Doğa Muhit Camping alanında 2 gecelik konaklama yaptık. Alan biz kamp attığımızda mevsiminde olmadığından ötürü tadilata girmişti ancak bu şeklinde bile bizi cezbetmeye yetti. Alanın girişinde Mustafa Kemal Atatürk bayrağı olması zaten apayarı bir olaydı bizim için.


Alan içerisinde birçok imkan mevcut. Tuvalet ve Duş imkanları var. Elektrik ve ışıklandırma mevcut. Tuvaletteki alafranga ısıtmalı ve havalandırmalı 🙂

Alan içerisinde de küçük bir market vardı ancak biz tadilatta iken gittiğimizden ötürü satışta değildi ve malzeme de yoktu. Alan içerisinde bir de restaurant mevcut. Yaz aylarında mevsiminde köy kahvaltıları ve yemek hizmeti veriliyormuş.
İnternet,TV gibi ekstra hizmetleri de mevcut.


Alan ücreti olarak kişi başı 50 TL’dir. Verdiğiniz ücrete de değer… Ailenizle de gelebileceğiniz gönül rahatlığıyla vakit geçirebileceğiniz bir alandır.
Tavsiye ediyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: