Blue Danışmanlık Instagram Hizmetleri

Instagram günümüzde en aktif şekilde kullanılan sosyal medya ağlarından birisi haline geldi. Yıllardır hüküm süren Facebook, artık yerini Instagram gibi güncel sosyal medya uygulamasına bıraktı. Instagram hem satış hem de bireysel popülarizasyon adına etki sağlayabilecek bir platform. Satış yapabilir, popülarite kazanabilir, adınızdan söz ettirebilir ve bir anda ünlü olabilirsiniz. Tüm bu işlemleri yaparken, sosyal medyadaki takipçi, beğeni, izlenme sayınızı arttırmak için Blue Danışmanlık firması ile çalışabilirsiniz.

Nasıl takipçi alınır?

Blue Danışmanlık ile takipçi satın almak için herhangi bir panele yada yönetim tarzı işlere gerek yoktur. Yapacağınız işlemler gayet basittir. Adım adım nasıl instagram takipçi satın alınır anlatalım.

  •                 Öncelikle 18 yaşından büyük, kredi/banka kartı sahibi olmalısınız.
  •                 Tarayıcınızın adres çubuğuna https://www.bluedanismanlik.com adresini yapıştırın ve girin.
  •                 Eğer beğeni yada farklı bir şey satın almak istiyorsanız seçebilirsiniz. Fakat  instagram takipçi satın al hizmetinden yararlanmak için ana sayfadaki Instagram kısmının altından Tüm Ürünleri Gör yazısına tıklamanız yeterlidir. Paketler karşınıza gelecektir.
  •                 Beğendiğiniz paketi seçtikten sonra shopier ile güvenle satın alabilirsiniz. Shopier devlet tarafından, büyük üniversiteler tarafından desteklenen güvenli bir ödeme yöntemidir.

Satın aldığınız takipçi, beğeni veya izlenmeler genelde 10-15 dakika içerisinde geliyor. Yoğunluk varsa, özellikle hafta sonları bu süre 1 saate kadar uzayabiliyor. Sitede bulunan canlı destek kutucuğuyla 7/24 iletişim sağlayabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın